grubasek

sobota, 30 maja 2020

"Świrowa" ekipa poszukuje!

Witajcie!

Wpadam dziś z nietypowym postem!

Nasza "świrowa" drużyna poszukuje kreatywnych duszyczek!

Jeśli podoba Ci się to, co wspólnie tworzymy, przeczytaj informacje poniżej i...daj znać!DT Call - Serdecznie zapraszamy!

Jesteś pogodną, aktywną twórczo osobą? Lubisz współpracować z innymi pokrewnymi duszami, kochasz to co robisz i chcesz się tym dzielić z innymi? Masz głowę pełną pomysłów? To zapraszamy do nas na okres 6 miesięcy!
Oferujemy:
Miłą atmosferę
Wsparcie od innych członków DT
Tworzysz co chcesz i kiedy chcesz. Nie narzucamy tematów postów 

Możliwość rozwoju twórczego poprzez uczestnictwo w życiu naszej grupy na fb i livach.

Bon na 50 zł, do wskazanego przez nas sklepu, raz na dwa miesiące - w celach nabycia materiałów potrzebnych do wykonania pracy do artykułu itp. Możliwość dodatkowych korzyści, jeśli znajdziemy sponsora.

Możliwość wzięcia udziału w wymiance świątecznej w ramach DT.

Kubek DT Świrów Rękodzieła, jeśli jesteś w DT dłużej niż 3 miesiące.
Oczekujemy:

1 artykuł co dwa miesiące/zamiennie na tutorial wg ustalonego harmonogramu.

Miłej atmosfery również z Twoim udziałem. Nie chcemy konfliktowych, nieuczciwych osób, a traktowanie wszystkich z szacunkiem.

Zachowania poufności. Nie interesuje nas co się wewnętrznie dzieje w innych DT i wymagamy tego samego od Ciebie.

Chęci współpracy z każdym członkiem z zespołu.

Pomocy przy artykułach, jeśli zajdzie taka potrzeba i czujesz się na siłach - czy w formie twórczej, pisemnej czy nawet pomysłami, albo radami.

Aktywnego kontaktu z zespołem, abyśmy nie musieli Cię szukać w czeluściach internetu, jak nagle przepadniesz bez słowa.

Wsparcia na lajvach prowadzącej minimum raz na miesiąc poprzez zrobienie pracy z lajvem oraz minimum 2 razy w miesiącu uczestnictwo w lajvie bez konieczności wykonywania pracy.

Oceny i wyboru prac konkursowych w ciągu 48 godzin od informacji o głosowaniu, wraz z pozostawieniem komentarza na blogach/stronach uczestników biorących udział w konkursie, według wewnętrznych wytycznych.
Wymagamy:

Wyraźnych zdjęć w poście, rzetelnego niezdawkowego tekstu w artykule.

Reklamowania nas na swoim fp/instagramie/blogu.

Jednej inspiracji do konkursu, raz na dwa miesiące. Uznajemy prace już wcześniej wykonane, które są zgodne z tematem konkursu/wyzwania. Przecież każda praca jest dziełem naszych rąk ;o) Jednak wymagamy ponownej jej publikacji na swoim blogu z odnośnikiem do naszego konkursu.
Harmonogram konkursów/wyzwań inspiracji przygotowany jest zazwyczaj na 2 miesiące do przodu. Jeśli przypisana inspiracja jest niemożliwa do wykonania, to należy to zgłosić maksymalnie 7 dni po publikacji tego grafiku.
Konto na fb.
Rezygnacja i przynależność do innych DT

Rezygnację należy zgłosić z miesięcznym wyprzedzeniem. Ale liczymy, że jeśli będziesz w trakcie tworzenia artykułu na nasz blog, to dokończysz go, lub przekażesz materiał innej osobie z naszego zespołu. Jesteśmy fair i wymagamy tego samego od Ciebie.

Nie przeszkadza nam, że jesteś w innych DT, to jest Twój wybór. Zastanów się jednak najpierw, czy nie "zawalisz" obowiązków tam, dochodząc do nas lub czy będziesz w stanie spełnić wszystkie nasze wymagania. Mimo, że nie wymagamy zbyt wiele, nie chcemy doprowadzić do takiej sytuacji.
Jeśli dotarłeś aż dotąd i nadal się zastanawiasz czy to dla Ciebie? To się nie zastanawiaj tylko wyślij maila! Może to akurat na Ciebie właśnie czekamy!
Maila wyślij na adres : swiryrekodziela@gmail.com
W temacie maila wpisz DT oraz swoje imię i nazwisko.
Napisz coś o sobie, w jakich technikach tworzysz, podaj link do strony/bloga i powiedz nam dlaczego chcesz do nas dołączyć.
Zgłoszenia można przesyłać do 15 czerwca 2020 do północy.
Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie!

Ktoś dołączy:-D?

5 komentarzy:

 1. Powodzenia ja chwilowo pasuje, póki się jakoś nie ogarnę na tej emeryturze, byłam w jednym DT i terminowość sprawiała mi sporo problemów, choć kusicie tym bonem na zakupy :-)
  Pozdrawiam i życzę powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi kusząco. Zastanawiam się.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki za owocne poszukiwania ;) Pozdrawiam i życzę dobrej nocy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi kusząco ale poki co odpadam 😁

  OdpowiedzUsuń
 5. Już, już miałam pisać, bo moja wiara w siebie ciut wzrosła ostatnio, ale jedna to jeszcze nie mój poziom. :) Może za rok się zgłoszę? Jak już będę trochę lepiej mediować. :) Bo ta zielona ramka to pierwszy mój taki projekt. :)

  OdpowiedzUsuń