grubasek

piątek, 18 czerwca 2021

2 w 1, bo żal tych blogowych zabaw....

 Witajcie, Kochani!

Niedawno na grupie Razem z ITD Collection miałam gościnne występy- live z papierów tłoczonych. bezpośrednio na live'ie powstała zakładka, która ostatnio widzieliście. Ale żal mi było nie pokazać, jakie możliwości daje użycie papierów tłoczonych z tuszami i zrobiłam jeszcze tła.

Dziś wreszcie posklejałam "do kupy", oczywiście moje ukochane digiski Vera Lane Studio(mam ich tak mało- dlaczego są takie drogie?) plus tło i folia z ITD Collection.

Powstały kolorowe ateciaki!


I na pewno niektórzy się zorientowali, na jaką zabawę poleci ;-D

Tutaj


Nie mogę odżałować, że na wszystko nie starcza mi czasu:-(
Dziś nadrabiam Izulkę:-D
Buziaki!

9 komentarzy:

 1. Przepiękne i bardzo oryginalne prace! Jestem pełna podziwu dla kolorowanych stempli! Żałuję, Ze przegapiłam live. Zaraz sprawdzę, czy jest nagrany i można go ponownie obejrzeć.
  Pozdrawiam Alina

  OdpowiedzUsuń
 2. Izulka jest szczęśliwa, że ma nowe trzmiele:))) Hubciu fantastyczne! Jestem zachwycona - tłami, trzmielami i tym digiskiem pięknie pokolorowanym. Bardzo dziękuję za udział w tym odcinki i znalezienie odrobinki (odrobinki?) czasu na trzmielowo - niebąkowe wyzwanie. Zabieram zdjęcie zakładek do siebie. Pa:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne te Twoje Ateciaki. Lubię bardzo papier tłoczony ale stempelki to już nie moja bajka niestety :-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ładne , te Ataciaki z czasem też mam krucho

  OdpowiedzUsuń
 5. Papier tłoczony fajna sprawa, Twoje kolorowane stempelki/digiski to bajka, czary-mary, mistrzostwo :) Mnie zachwyca ta różnorodność Twoich prac - ciągle coś nowego, ciągle czymś nowym zaskakujesz.Ewa, Twoja kreatywność nie ma granic, jest nie do zdarcia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mówisz że nie starcza Tobie czasu? Ja to już tylko marzę o zabawach niektórych i podziwiam innych prace. Świetne ATC. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń