grubasek

piątek, 14 października 2016

Zimowo...

Zacznę od tego, że na "fejsie" pojawił się konkurs- Agnes B., która tworzy cudne papiery i dała jeden z nich do ściągnięcia. Można na jego bazie zrobić pracę i umieścić TUTAJ

Nagoda to cały zestaw świątecznych papierów do wydruku. Jeśli komuś się spodobają, to też jest promocja- 20zł za cały komplet papierów.


Przy okazji nie mogłam się oprzeć, aby nie wrzucić poisencji, dlatego zgłaszam tę pracę na zabawę do Uleńki K. TUTAJ


Poisencja może trochę nietypowa, ale jest:-D



Buziam!!!

PS Mam dziś wolne, dzwonię rano, aby zarejestrować się do lekarza(kręgosłup mi coś siada i chciałam skierowanie) a pani w rejestracji oświadcza mi, że "Dziś jest Dzień Nauczyciela i w przy- chodni są kosmiczne tłumy!!! Bloczków nie ma!!!!" ;-D

czwartek, 13 października 2016

Ania 1/3 i wyzwanie

Witam! 
Dziś chciałam pokazać wam karteczkę, którą robiłam wczoraj na szybko. Kumpela poprosiła o jakąś, żeby można było dać na urodziny. I choć nie wybrała tej robionej- za słodka- a 2 inne, to karteczka i tak mi się podoba:-)

Specjalnie zrobiłam ramkę(są nawet 2) i w ten sposób mam 1/3 z zabawy u Ani:-D





I jak Wam się podoba? Prawda, że słodka?

Karteczkę zgłaszam na wyzwanie beescrap TUTAJ


================================
Dziś w szkołach świętuje się Dzień Nauczyciela!
Już od rana z tej okazji czekała mnie niespodzianka od M-ki Strach:

piękny tag z moją ukochaną Spuchlinką


a z tyłu....stempelek!




Monia- dzięki wielkie- pomysł rewelacyjny ;-D

Składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom, począwszy od przedszkola na akademickich skończywszy. Niech zapał nigdy Wam nie mija(ja z tym walczę, bo coraz trudniej) !!!

Buziaki!

wtorek, 11 października 2016

Podejmuję wyzwanie

Pisałam Wam kiedyś, że moje nieustające źródło inspiracji i gadżetów to Marta Borowska. Tak jakoś wychodzi, że codziennie pojawiam się na face**** i gadam z Martą. Wczoraj rzuciła rękawicę- robimy kartki na wyzwanie TUTAJ


Cas to nie jest to, co umiem robic dobrze, ale bardzo chcę się takich prostych kartek nauczyć.
A że rączki świerzbiły mnie do nowo zakupionych distressów, to.....




Powiem wam w sekrecie, że uwielbiam takie prace u innych, więc nie dziwcie się, że próbuję sama takie zrobić. KOCHAM distressy! I kocham stemple!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

==============================================================

Śmierci Danusi jeszcze nie zaakceptowałam. Jej obrazek z kawą stoi u mnie na parapecie w kuchni, więc to niemożliwe, że JEJ nie ma.........................

:-(

piątek, 7 października 2016

No to jedziemy- wyzwanie 7

Nasze prace

Tereska


Tina J.



Monika Zajawka



Sosnowy Gaik



Ewa Gil




Violusia



Małgosia




Daria



Agulek



hubka38



Iza



Danka



Danusia



Ania Kurtasz



Ann Golwin



Lidzia




Ulcia K.


Ania Iwańska





Małgosia Zoltek





Ella karto_flana




Kochane!
Dziękuję za wszystkie deszczowe prace- Wasza kreatywność nie zna granic!
Deszczyk błyszczał, lśnił, wystawał i w ogóle. i w szczególe:-D

Mam nadzieję, że dotrwacie do końca, bo zostały nam 3 wyzwania.

Uwaga- jesli ktoś zrobił kartkę po czasie- nie szkodzi- wystarczy mi się przypomniec i dosłać. Ale uwaga- przypominajcie do bólu, bo moja pamięć jest kiepska;-)(wydaje mi się, że czyjąś pracę miałam dodać i nie pamiętam, czy w końcu dodałam?)

Czas na wyzwanie październikowe

Oj, nie będzie łatwo, ale...jak dobrze pokombinujecie, to zadanie w sumie jest proste :-)
(podpowiedzi mam mnóstwo jakby coś, ale na priv, bo jestem ciekawa, jak sobie poradzicie:-))




I znów wersja trudniejsza z *- cytat. jesli np. dacie ucho, to w tym cytacie powinno się pojawił słowo ucho/uszy/ słyszeć itp.. Wersja łatwiejsza to napis, który pasuje do kartki lub innej pracy scrapowej.

I co???Kto spadł z krzesła?

;-D
Buziam!


Tic Tac Toe

Witajcie!

Osoby, które stykają się z j.angielskim, pewnie  nie byłyby zdziwione nazwą "Tic, tac, toe".
Przyznam się szczerze, że ja pierwszy raz się zetknęłam z takim cudem na blogu Julii Spiri.
Skojarzyło mi się z zegarem, a to po prostu nasze "bingo"(po angielsku to gra w kółko i krzyżyk).

Jak już znalazłam, to zaczęłam działać. Wygrałam ostatnio 3 digi Julii, a że bardzo mi się podobają, postanowiłam spróbować jakiejś karteczki bardziej "na bogato"

Oto bingo TUTAJ Wyzwanie #25

Wybrałam: niebieski, digi, kwiaty (blue, image, flowers)



Kartka jest sporych rozmiarów i siedziałam nad nią dobrych kilka godzin(w tym ze 2 bez sensu przekładając elementy ;-))

Dziewuszki, taka mała dygresja a propos mojego niezadowolenia- to nie żadna fałszywa skromność, po prostu na zdjęciach nie widac mankamentów pracy. Pewnie, że niektórych rzeczy, jeśli się o nich nie wie, nie zauważyłoby się nawet w realu, ale  JA WIEM ŻE SĄ ;-D

Zachęcam Was do zajrzenia na bloga Julii- na banerku "freebies" jest grafika do pobrania- dziewczynka, która robiłam już wcześniej.
---------------------------------------------------------------------------------

Chciałam Wam pokazać jeszcze pocieszajkę z candy u Marylki.
Jak dla mnie, to ie pocieszajka, ale super prezent- jeszcze raz dziękuję!



---------------------------------------------------------------------------------

Ostatni dzień "DESZCZÓWY"- może jeszcze ktoś coś dorzuci:-)?


A jutro jak zasadzę wyzwanie #7, to spadniecie ze stołków!!!

;-D

Buziam....

wtorek, 4 października 2016

Wy-craft-kałam sobie- deszczowo!


Czy też tak czasem macie? Projekt w głowie, a wychodzi coś innego?

Postanowiłam poczynić drugą karteczkę do Inki. Taką typowo mediową- gesso, maski, mgiełki....

Ale jak zobaczyłam deszczowa łąkę,to już nie mogłam zobić z tego zimy! ;-D

Wyzwanie #6 




Uwaga- wyzwanie#6 trwa do 7.10- więc jeszcze macie 3 dni! Dociągniemy do 20?

TUTAJ



Buziam!

poniedziałek, 3 października 2016

media+ stempel

U mnie, choć media  uwielbiam, wyjątkowo "słabo".

Distressy, promarkery, trochę brokatu.

Raczej nie zdążę zrobić innej pracy(jeśli tak- to wrzucę jeszcze), więc taki shaker -box wędruje na zabawę u Inki TUTAJ








Dużoooo robotyyyyy- nie wiem, czy warto....
Buziam!