Nagoda to cały zestaw świątecznych papierów do wydruku. Jeśli komuś się spodobają, to też jest promocja- 20zł za cały komplet papierów.
Przy okazji nie mogłam się oprzeć, aby nie wrzucić poisencji, dlatego zgłaszam tę pracę na zabawę do Uleńki K. TUTAJ
Poisencja może trochę nietypowa, ale jest:-D
Buziam!!!
PS Mam dziś wolne, dzwonię rano, aby zarejestrować się do lekarza(kręgosłup mi coś siada i chciałam skierowanie) a pani w rejestracji oświadcza mi, że "Dziś jest Dzień Nauczyciela i w przy- chodni są kosmiczne tłumy!!! Bloczków nie ma!!!!" ;-D



































