grubasek

niedziela, 4 września 2016

Zabawa u Inki w ostatniej chwili

Nie poddałam się i jest.
Ale zanim pokażę, chciałabym Was zawiadomić, że Marta Borowska sprzedała mi bakcyla o nazwie "lawn fawn".
Są to stempelki z USA, z których można robić cuda:-)

Miał być clean & simple, ale....znowu przedobrzyłam. Za to jestem ciekawa, czy tylko ja mam taki dziwny humor, czy i Wam się spodoba?;-D

Embossingowych lśniących gwiazdek nie widac wcale....  








Buziam!

sobota, 3 września 2016

I love it!

Po prostu uwielbiam card-in-box!

Niestety, schodzi mi dobrych kilka dni na taka kartkę......

Pokażę Wam dziś karteczkę, którą zrobiłam dla Violi na urodziny. Wg mojego męża najładniejsza dotychczas:-D(z 4 card-in-box)







karteczkę zgłaszam do namaste- marzy mi się porobić kwiaty z papieru czerpanego i tak jakoś zawsze jest coś ważniejszego do kupienia. Może tym razem się uda?

wyzwanie w Namaste TUTAJ



oraz TUTAJ

                       CMC#84 Earth Tones / Земни цветове





Buziaki

PS do 7.09 jakby jeszcze ktoś zrobił karteczkę z klatką/budka dla ptaków i sznurkiem :-)

PS II Byłam na grzybach, szału nie ma....

piątek, 2 września 2016

to był zryw

Kumpela ogłosiła na fejsie konkurs na jesienną kartkę- miałam czas do 18.00, wszystko na ostatnią chwilę- 17.56 wkładam kartę z aparatu do kompa i....nie chce się zgrać!

I tak wrzuciłam rzutem na taśmę:-)

Razem z Kasią stanęłyśmy na podium:-D



Wiele rzecy bym w niej poprawiła, ale nie było czasu- karteczka leci do organizatorki zabawy, a potem na aukcję dla chorych dzieci.

Buziam wieczorowa porą...

candy II

A tu tez fajne candy do kompletu- zapraszam TUTAJ


candy I

A może i wy weźmiecie udział?

TUTAJ!


czwartek, 1 września 2016

Album z....

No właśnie, ja w albumach nie jestem zbyt dobra. POza tym nie mam maszynki, która wycinałabym formaty większe niż a5, więc bardzo trudno mi na mojej extra równej gilotynce poprzycinać równiutko papiery. Jednak w ramach wymianki miał byc album, to wzięłam się do roboty. Dusia, bo to dla niej prezent, dała mi całkowicie wolną rękę, byleby by był taki wakacyjny. Postanowiłam wmontować tam 2 rzeczy: stempelki pokolorowane przeze mnie i małe tagi, które wymyśliłam a stworzyła je moja znajoma(niestety nie mam ich na wyłączność, więc żadnego darmowego digi tym razem nie będzie, ale.... postaram się trochę podrukować i chętnym od czasu do czasu posłac gotowce:-))
Czy to był dobry pomysł, oceńcie sami, bo wydaje mi się, że zawsze taki album bardziej oryginalny się robi.


   
Album zgłaszam na wyzwanie

Tutaj




Tutaj



A teraz zapraszam do oglądania stron:-D












Tu jeszcze trochę innych tagów w kieszonkach na końcu , które w albumie przyklejone są na kostki dystansujące i można je podmienić:-)




Tak więc macie już wszystkie rzeczy z wymianki do Dusi: album, karteczka i notes.





Ja o d Dusi dostałam cudowną, wymarzoną serwetę(to zdjęcie z bloga Dusi)



a tu już na balkonie- za ptaszkiem zawieszka, która sobie na razie stoi



Dziękuję, Dusiu, za odzew - bo kolejne marzenie dzięki Tobie zaliczone!

Buziam!



środa, 31 sierpnia 2016

Uwielbiam takie kwiaty


Nie wiem, czy i wy jesteście zwolenniczkami moich ukochanych kwiatów, które najpierw się stempluje, embossinguje, tuszuje- distressy i...wycina:-)

Posłużyłam się mapką

 I zgłaszam karteczkę na wyzwanie TUTAJ


                                                                kwiatuszki z bliska



wiem, że większość woli kwiaty poapierowe, foamiranowe, ale przyznajcie, że te tez mają swój urok, prawda? Ja je uwielbiam!

Buziaki!